Hľadáte ideálne miesto pre teambuilding? Chcete u nás osláviť svoje narodeniny? Nudíte sa cez víkend alebo neviete akú aktivitu vymyslieť svojim známym? Vyskúšajte LASER GAME !!!     

--- REZERVÁCIE TU ---

4_vibro

Laser game (alebo aj "Laser Tag")  je športová skupinová hra, ktorá využíva pri hre moderné techológie – laser. Pri hre sa používajú laserové zbrane a vesty, ktoré zaznamenávajú laserové lúče a prostredníctvom nich pripisujú hráčom body. Laserové lúče vysielané zbraňami sú zdravotne nezávadné a práve vďaka využitiu  laserových zbraní je hra bezbolestná, čo je najväčšia výhoda tejto hry oproti napríklad paintballu. Laser game sa hrá zväčša v uzatvorených halách – arénach, v ktorých je vytvorené bludisko využívané ako herné pole.  Hrá sa  skupinovo, pričom ideálny počet hráčov je závislý od veľkosti hracej plochy, ideálne pre 4 a viac osôb (hru si však viac užijete vo väčšom počte). Hru je možné hrať v dvoch základných herných módoch - možnostiach. Prvou možnosťou je vytvorenie tímov, ktoré proti sebe súťažia a druhou ponechanie hry na každého hráča spôsobom „každý za seba“. Podrobné výsledky hry sú následne vyhodnotené a sprístupnené hráčom po skončení hry.

Laser game je univerzálnou zábavou a zároveň športovou aktivitou. Herný čas je zväčša od 12 až 15 minút, počas ktorých sú hráči vypustený do tmavej arény. Cieľom každého hráča je nazbierať čo najviac bodov, teda zasiahnuť  čo najväčší počet protihráčov. Počas hry sa môžete tešiť na pocit adrenalínu ktorý umocňuje atmosféra arény a tiež kvalitné ozvučenie. Napínavú atmosféru hry dotvára množstvo prekážok, ktoré svojím strategickým umiestnením nútia hráčov neustále sa pohybovať a hľadať tú najlepšiu pozíciu.  Aby ste pocit adrenalínu posilnili odporúčame zvoliť čierne oblečenie, pretože ostatné farby sú pod UV svetlom viditeľné. Odporúčame taktiež priniesť si športovú obuv, pretože počas hry sa neustále pohybujete v aréne. Iná obuv by mohla byť pre Vás nepohodlná či dokonca nebezpečná.

Laser game je ideálna teambuildingová aktivita pre firmy, ktoré chcú utužovať kolektív svojich zamestnancov a ponúknuť im tento zaujímavý adrenalínový zážitok, ktorý je výborným ozvláštnením večera pre partiu kamarátov, kolegov a tiež miestom pre športové vyžitie.  

Laser game je dnes už považovaný za šport a sú hráči, ktorý ho hrávajú profesionálne pričom sa usporadúvajú i  laser game turnaje či dokonca celoštátne ligy.

Laser game je pre takmer všetky vekové kategórie. Je to adrenalín a šport dokopy. Využijete pri ňom svoje pohybové nadanie a zmysel pre taktiku. Tí z Vás, ktorí majú už so strieľbou skúsenosť majú v Laser game veľkú výhodu.